KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10335472

nr 1033 5472

Blandteknik

Oidentifierad konstnär, Äng, signerad, 70x60

Utrop:

600 kr

måndag 25 april 2016
kl 18:14:38